Juvelyro paslaugos

juvelyro paslaugos

Rd juvelyrikos dirbtuvėse teikiamos vestuvinių žiedų gamybos juvelyro paslaugos.

Vestuvės yra nuostabi ir stebuklinga akimirka, kai du vienas kitą įsimylėję žmonės susieja savo gyvenimą.  Vestuviniai žiedai taip pat turi didelę reikšmę šiame rituale. Juk jie yra naujos šeimos gimimo simbolis.

Siūlome platų vestuvinių žiedų modelių asortimentą iš savo katalogo, taip pat įgyvendinsime Jūsų idėją iš eskizo ar nuotraukos.

paslaugos vestuvinių žiedų gamyba
paslaugos juvelyrinių dirbinių gamyba

Juvelyrinius dirbinius galite užsisakyti iš mūsų katalogo. Akmenukus pasiūlysime nuo pusbrangakmenių iki brangakmenių. Papuošalus sukursime pagal Jūsų idėją – galite atnešti nuotrauką, eskizą ar piešinį.

Įgyvendinsime visus Jūsų norus iš aukso, platinos, paladžio ar sidabro. Nereikalingą auksą paversime į Jūsų išsvajotą dirbinį, o Jums kainuos tik darbo kaina.

Juvelyriniai dirbiniai yra pelninga investicija, todėl tokį turtą reikia reguliariai prižiūrėti. „RD juvelyrikos“ meistrai pasirūpins Jūsų papuošalais. 

Mes restauruojame auksinius, sidabrinius, bižuterijos juvelyrinius dirbinius. Atnaujiname, lituojame sutrūkusias grandinėles ir apyrankes. Žiedų didinimas – mažinimas, brangakmenių tvirtinimas, pamestų brangakmenių keitimas naujais. Rasime sprendimą Jūsų papuošalo atnaujinimui. 

paslaugos juvelyrinių dirbinių taisymas